KONST / Litografier / Färglitografier 14534093
nr 1453 4093
Barbro Andersson
(f. 1948), Sverige
Färglitografier, 2 st, "Hibiscus". Signerad, numrerad 171/250 respektive 166/250, daterade 2000. Färglitografi, bildmått: 42x42 cm, yttermått inklusive ram: 51x47 cm
Kondition: en med smärre ramskada
Barbro Andersson, svensk målare och grafiker född i Köping 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 mars 2022
kl 20:44:59
300 kr
350 kr
Barbro Andersson
Läs mer om Barbro Andersson